ORIENTAČNÍ SYSTÉMY

Plato + ... samoobslužný systém - hliník, plast, krycí antireflexní fólie

Vhodný na dveřní štítky a infopanely. Profilová řada o šíři 75, 105, 150, 210 a 300 mm umožňuje vyrábět širokou paletu tabulek o různých rozměrech. Tabulky jsou zakončeny plastovými záslepkami. Textový a grafický obsah je možné vytvořit na běžné tiskárně. Krycí antireflexní fólii se odstraňuje demontážní přísavkou, která je součástí dodávky.

Slim Slatz ... celohliníkový luxusní systém

Modulový systém z hliníkových profilů s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Ideální pro dveřní značení s důrazem na reprezentativnost a odolnost proti vandalismu. Základní řada profilů o šíři 20, 40, 60 a 80 mm je doplněna bočními profily ve třech průřezech - hranatý, oblý a trojúhelníkový. Lze z něj vytvářet tabulky ke dveřím, centrální a patrové tabule, piktogramy a podobně.

Laserables ... plastový gravírovaný systém

Systém vyráběný touto technologií je vhodný především k označení prostoru, kde se nepředpokládá změna účelu, ke kterému byl zřízen, neboť při jakékoli změně obsahu je nutné tabulku nahradit novou. Nejčastěji je tento systém využíván k výrobě piktogramů ... WC, servisní prostory nebo k označení únikových směrů. Výroba je prováděna laserovým gravírováním do vícevrstvého plastu různých barevných kombinací nebo dřevěných tabulek.