O NÁS

FRROD - FRantišek a ROman Durdisovi, to na vysvětlenou jak vznikl název firmy, která se od poloviny roku 1992 začala zabývat výrobou autodoplňků ze sklolaminátu, především na vozidla Škoda Favorit.

V této době firma sídlila ve sklepních prostorech na okraji města Mostu. Po dvou letech, kdy tyto provizorní podmínky přestaly odpovídat potřebám rozvíjející se firmy, se nám podařilo získat provozovnu bývalého OPS, která se zabývala výrobou náhrobních desek. Nové prostory nám umožnily rozšířit činnost o zdobení skla abrazivní technologií (pískováním) a zdokonalit pracovní podmínky pro výrobu ze sklolaminátu. To jsme v roce 1994, kdy dochází k rozsáhlému zřizování drobných obchodů a provozoven, což bylo impulsem pro rozšíření naší další činnosti. Laminátové markýzy nad výlohy a vchody do obchodů se staly našim nosným výrobním programem (novinový článek). Vedle tohoto nového produktu se firma začíná zabývat výrobou reklamních zařízení a postupně vším co s reklamou a označením provozoven souvisí. Poptávka po těchto službách stále narůstala a začali jsme si upevňovat postavení na trhu regionálního rozsahu. Naším cílem bylo nabídnout nejen široké veřejnosti služby související s reklamní činností, ale rovněž spolupráce s významnými společnostmi, mezi jejichž požadavky patří především pojmy, jako jsou: kvalita - spolehlivost - komplexní nabídka - přijatelná cenová hladina. Bylo zřejmé, že možnosti a umístění provozovny nám naše představy nedovolí zrealizovat, a tak začala další etapa vývoje.

V roce 1996 jsme získali vlastní objekt a začala rozsáhlá rekonstrukce bývalé výrobny uzenin na ulici Čsl. armády v Mostě. Na přelomu roku 1997 a 1998 bylo možné firmu přestěhovat a sny se začaly měnit ve skutečnost.

Současná vysoká technická úroveň a vybavenost společnosti, dovoluje realizaci běžných, ale i náročných zakázek. Veškeré produkty jsou vyráběny v prostorech naší provozovny, což umožňuje sledovat a případně korigovat výrobu i v době její rozpracovanosti. Všem našim zákazníkům jsou zkušení pracovníci připraveni poradit na místě, kam bude zakázka instalována, podávat informace o průběhu výroby, archivovat data s ní související a provést montáž hotového výrobku na určené místo.