VÝROBA RAZÍTEK

Výroba textových desek - rozdělení razítek podle technologie tisku

Vlastní pracovní část razítka tvoří gumová nebo polymerová textová deska, na které je umístěn text či jiné grafické prvky, avšak zrcadlově oproti požadovanému otisku. Námi používané laserové zařízení pro výrobu textových desek, umožňuje gravírovat s vysokou přesností do speciální gumy i velmi složitou miniaturní grafiku. Díky této moderní technologii jsme schopni uspokojit zákazníka nejen kvalitou, ale rovněž rychlostí zpracování zakázky. Životnost, chemická odolnost a přesnost otisku gumové textové desky je na mnohem vyšší úrovni oproti štočkům vyrobených z polymeru. Podle technologie tisku lze razítka rozdělit do dvou základních skupin a sice na klasická, kde k nanesení barvy je využíván externí polštářek a samobarvící s vestavěným polštářkem a mechanizmem pro samočinné otáčení. U samobarvících razítek je textová deska v klidové poloze otočena tak, že se dotýká polštářku, čímž se na ni nanese nevysychající razítková barva pro další otisk. Naším dodavatelem nejrůznějších typů páskových a samobarvících razítkových strojků je firma COLOP se sídlem ve Welsu v Rakousku. Tato společnost je jeden z nejvýznamnějších producentů těchto výrobků na světovém trhu a díky dlouholeté zkušenosti a aktivní komunikaci s odběrateli téměř okamžitě reaguje na podněty zákazníka. Kompletní sortiment razítek naleznete po kliknutí na odkazové tlačítko v pravém dolním rohu těchto stránek.

Printer Line ... nejširší sortiment samobarvících razítek

Produktová řada Printer Line nabízí kompletní výběr velikostí od malých a praktických až po velká a velkorysá - nejširší sortiment formátů od kulatých až po oválné a dokonce i trojúhelníkové. Indexová kartička pro znázornění otisku v image okénku je samozřejmostí. Vyměnitelné barevné polštářky zajišťují čisté a jasné otisky - výměna je velmi jednoduchá. Různé modely razítek jsou k dodání také v provedení datumovém nebo číslovacím.

Heavy duty ... samobarvící razítka pro náročné použití

Široký sortiment pro každé použití od robustní řady Classis Line a Expert Line pro náročné každodenní použití až po lehké stativy řady Office Line. Heavy duty - ocel zaručuje kvalitu a stabilitu - minimální obsah čisté oceli 80%.

Green Line

Tyto produkty jsou vyráběny z obnovitelných a převážně recyklovaných materiálů. Minimální podíl recyklovaného plastu činí 75 až 80%. Firma COLOP tento materiál nakupuje a znovu ho zpracovává. Produktová řada COLOP Green Line byla auditována a certifikována podle ISO 14001. Dřevěná rukojeť, která se používá u řady Classic Line je obnovitelná, tudíž ekologická. Použité obalové materiály jsou vyrobeny ze 100% neběleného recyklovaného kartonu.

Pocket Stamp ... kapesní razítka, kuličková pera s vestavěným razítkem

Mnohočetné použití a vždy po ruce - na pracovním stole v kanceláři nebo na cestách, ať už na závěsné šňůrce kolem krku nebo jako přívěšek u klíčů. COLOP kuličková pera s razítkem jsou atraktivní psací potřeby s doplňkovou funkcí praktického razítka. Jednoduché a flexibilní použití - snadno a čistě.

Razítka k vlastnímu sestavení textu ... pro vlastní kreativitu a umocnění dojmu

Sortiment razítek COLOP k vlastnímu sestavení textu spojuje přednosti samobarvících razítek s možností vysázení vlastního textu. Jsou dodávána nejen jako typická razítka pro kancelář, ale také jako mobilní kapesní razítka. Snadné nastavení vlastního textu pomocí přiložené pinzety. Text lze kdykoliv libovolně měnit.

Pásková razítka ... datumovky, číslovačky

Tradiční razítka s profilovanými pásky pro použití se separátními razítkovacími poduškami. K dispozici jsou jako datumová nebo číslovací razítka různých velikostí strojků a znaků. Robustní kovová konstrukce v kombinaci s ergonomickým provedením rukojeti zaručují dlouhodobou životnost a komfortní manipulaci.

Microban Stamps … antibakteriální razítka

Razítka jsou používána v každodenním životě mnoha lidmi, čímž dochází k přenosu bakterií. Přímo při výrobě zabudovaná antibakteriální ochrana Microban zabraňuje růstu škodlivých bakterií. Ochrana je účinná trvale.

Reliéfní kleště

3D otisk zajistí originalitu dokumentu.