SVĚTELNÁ REKLAMA

3D prosvětlené grafické znaky

Velice elegantní řešení světelného označení provozovny vhodné k přímé montáži na fasádu objektu nebo k nosné konstrukci umístěné na střeše nebo atice. Jednotlivé grafické znaky jsou osazeny LED moduly jejichž přednostmi je velmi nízká spotřeba elektrické energie, bezpečné provozní napětí a dlouhá životnost. Konstrukčním materiálem je akrylátové sklo (plexisklo) a PVC, čímž je zaručena odolnost proti povětrnostním vlivům a profesionální vzhled.

3D podsvětlené grafické znaky

Obdobný systém jako u 3D prosvětlených reklam s rozdílem orientace světelných paprsků. Zde je z plexiskla vyrobena zadní stěna a jednotlivé znaky jsou odsazeny od fasády, čímž je dosaženo žádaného rozptylu podsvětlení. Za denních světelných podmínek vyniká reklama svou plastičností a v nočních hodinách dominuje decentní a nenásilný světelný efekt, jehož barevný odstín určuje typ použitých LED modulů.

Prosvětlené boxy

Nejvíce oblíbený systém světelných reklamních zařízení především z hlediska cenové dostupnosti a snadné možnosti změny grafiky. Konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku nebo PVC profilu, zadní stěnu tvoří hliníkový nebo ocelový plech. Translucentní samolepící fólie je instalována na čelní stěnu vyrobenou z plexiskla zajišťující kvalitní rozptyl světelných paprsků. Zdroj světla obstarávají běžně dostupné zářivkové trubice, čímž se minimalizují náklady na servis.

Prosvětlené boxy oboustranné - výstrče

Tento typ reklamy nebo nosič jiného sdělení nachází největší uplatnění tehdy, kdy souběžný poutač s procházející komunikací neplní požadovanou účinnost a je nutné zaujmout zákazníka výrazněji a to v obou směrech. Konstrukční provedení, elektrické osazení a způsob aplikace grafiky jsou obdobné jako u výše zmíněných reklamních boxů s rozdílem pevnější vnitřní konstrukce s bočním vyústěním nosníků pro upevnění.

Nasvětlené poutače

Nasvětlení reklamního zařízení je realizováno pomocí halogenových svítidel, které jsou pomocí kovové konstrukce vyneseny do odpovídající vzdálenosti od poutače. Počet a výkon světelných zdrojů odpovídá velikosti nasvětlené plochy s důrazem na kvalitní vykrytí celé plochy světelným paprskem. Tento typ světelného reklamního zařízení patří k nejméně náročným na pořizovací cenu, což neplatí o provozních a servisních nákladech.

Zvýraznění grafiky světelným kabelem

Tento systém je velmi často využíván ke zviditelnění nebo výzdobám firemních i soukromých objektů a pro svou jednoduchost a snadnou montáž našel své uplatnění také v reklamě. Technologie je vhodná především ke konturovým záležitostem a k rozměrnějším aplikacím (výška písma min. 50 cm). Světelný kabel je dodáván v základních barvách s možností výběru žárovkového nebo LED diodového provedení.

Světelné obrazy

Efektní interiérový doplněk určený především k prezentaci fotomotivů. Tenké konstrukční provedení, snadná výměna motivu, libovolný rám a formát řadí tento námi vyráběný produkt mezi jedinečný na našem trhu. Světelným zdrojem jsou LED moduly mezi jejichž přednosti patří bezpečné provozní napětí, velmi nízká spotřeba el. energie a dlouhá životnost. Napájení zajišťuje elektronický proudový zdroj se vstupním síťovým napětím 230 V.

Atypické reklamy

Jako výrobci reklamních zařízení jsme připraveni s Vámi konzultovat a následně zpracovat konstrukční, designovou a cenovou nabídku na téměř jakoukoli Vaší představu. Dlouholetá zkušenost a technická vybavenost naší firmy umožňuje realizaci i netradičních záležitostí, což současný trh vyžaduje. Kombinací více výrobních technoligií lze dosáhnout vyšší atraktivnosti, a následné účinnosti reklamy.